99/3/20
تعداد نظرات:0
15:50
شماره مطلب:139932038630
-A A +A

لبیک شوشتری ها به فرمان رهبر معظم انقلاب در کمک مومنانه

حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان شوشتر در لبیک به ‌فرمایش رهبر معظم انقلاب پای کار آمد و کمک‌های مومنانه خود را آغاز کرد و سنگ تمام گذاشت.

 به گزارش بیست؛ 21  فروردین‌ماه امسال رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی‌شان به‌مناسبت نیمه شعبان، به مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به‌علت تبعات ناشی از کرونا اشاره کردند و فرمو‌دند، خوب است که در ماه مبارک رمضان یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل بگیرد و برای اثبات ارادتمان به امام زمان(عج) صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه مهدوی را که جامعه‌ای همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است، به‌وجود آوریم.

در همین راستا، حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان شوشتر در لبیک به ‌فرمایش رهبر معظم انقلاب پای کار آمد و کمک‌های مومنانه خود را آغاز کرد و سنگ تمام گذاشت.


ستوانیکم پاسدارمحمود جولاپور، فرمانده  حوزه بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه بسیج شوشتر در حاشیه اجرای رزمایش کمک‌ مومنانه، از تهیه و توزیع۲۰۰ بسته کمک معیشتی توسط حوزه بسیج دانش آموزی در بین نیازمندان خبر داد و اظهار داشت: این کمک‌های مومنانه به همت خیرین شهرستان تهیه و در بین افراد نیازمند توزیع شده است.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.