96/6/21
تعداد نظرات:0
09:50
شماره مطلب:139662129017
-A A +A
رئیس هیات تیراندازی استان ایلام:

طلای رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور به دانش آموز ایلامی رسید

رئیس هیات تیراندازی استان ایلام گفت: آرمینا صادقیان دختر نوجوان ایلامی مدال طلای مسابقات تیراندازی کشور انتخابی تیم ملی در رشته تفنگ بادی را کسب کرد.

به گزارش ایلام بیست،"کبری غیاثی" رئیس هیئت تیراندازی ایلام، اظهار کرد: همچنین در این مسابقه ها پگاه عزت پناه در رشته تپانچه و در بخش انفرادی رده سنی نوجوانان مدال برنز را کسب کرد.
وی افزود: همچنین در این مسابقه ها نمایندگان شایسته ایلامی خانم ها حدیث قیطاسی، پگاه عزت پناه و یکتا یعقوبی مقام سوم تیمی در رشته تپانچه را نیز بدست آوردند.
غیاثی یادآور شد: این رقابت ها جهت انتخاب تیم ملی برای اعزام به مسابقات جاکارتا برگزار شد و پگاه عزت پناه و آرمینا صادقیان که در اردوی تیم ملی نیز حضور داشتند بار دیگر به تیم ملی دعودت شدند.
رئیس هیات تیراندازی استان ایلام گفت: این مسابقات با حضور 600 ورزشکار از استان های سراسر کشور در 2 رشته تفنگ و تپانچه بادی 50 متر آزاد در تهران برگزار شد که تیم ایلام موفق به کسب پنج مدال تیمی و انفرادی شد.
غیاثی تاکید کرد: تیراندازان ایلامی در 2 بخش آقایان و بانوان جز افتخارات کشور و استان ایلام و عضو ثابت تیم ملی و اردوها هستند و امیدواریم با توجه ویژه مسئولان و فراهم کردن شرایط مناسب برای پیشرفت آنها شاهد حضور مداوم و کسب افتخارات ملی و بین المللی و جهانی آنها باشیم.
 

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.