96/4/26
تعداد نظرات:0
13:01
شماره مطلب:139642627479
-A A +A

در مراسم افتتاحیه اردوی طلایه‌داران فردای استان کرمانشاه ویژگی‌های انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان موفق تشریح شد

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در مراسم افتتاحیه اردوی طلایه‌داران فردا استان کرمانشا ویژگی‌های انجمن‌های اسلامی موفق را تشریح کرد.

به گزارش بیست به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حامدعلامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان روز چهارشنبه بیستم تیر در مراسم افتتاحیه طلایه‌داران فردا در جمع مسئولان و اعضای هیات مرکزی مدارس استان کرمانشاه در خصوص تشکل انجمن اسلامی در گذشته حال و آینده مطالبی را ارائه داد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: حیات ارزشمند اتحادیه را می‌توان در پنج دوره اصلی خلاصه کرد که از جمله آن می‌توان به تاسیس، دفاع مقدس، شکوفایی دوباره، تحول ساختاری و تشکیلاتی و در آستانه دهه پنجم فعالیت خواندن اشاره کرد.

وی با اشاره به فلسفه انجمن اسلامی گفت: اعضای یک تشکل انقلابی باید به خدا نزدیکتر شوند، بیشتر بدانند،خودشان را بشناسنند و در آخر اینکه سرباز اسلام باشند.

علامتی خاطرنشان کرد: ۹ ویژگی انجمن اسلامی موفق عبارتند از انگیزه‌های عمیق و درونی، محوریت قرار دادن اسلام و دستورات دینی و ولایی، اجرای برنامه‌ها در مسیر خودسازی، انجام کارها به صورت تعاونی و جمعی، استفاده مبتکرانه از هنر و ابزارهای نو، به روز بودن موضوعات پیام‌ها، احساس مسئولیت افراد نسبت به رشد یکدیگر، برخورداری از فضیلت‌های اخلاقی و عضویابی چهره به چهره می‌باشد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت،ما باید معنویت، صمیمیت، نشاط و اتحاد را در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان رواجدهیم و سعی کنیم همه این خصوصیات را رعایت کنیم لازم.

به ذکر است از دیگر برنامه‌های افتتاحیه ارودی طلایه‌داران استان کرمانشاه می‌توان به سخنرانی  آیت اله محمدی عراقی نماینده مجلس خبرگان رهبری، پخش کلیپ و تقدیر از برگزیدگان استانی مدرسه انقلاب در حوزه خواهران و تقدیر از معاون سابق اتحادیه اشاره کرد.

 

 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.