96/4/26
تعداد نظرات:0
08:48
شماره مطلب:139642627469
-A A +A

تقویت ذهن کودکان، وظیفه والدین برای تضمین آینده‌ آنهاست

نویسنده کتاب «می‌خواهم نابغه شوم» گفت: آگاهی از وجود راهکارهای مناسب و علمی برای تقویت ذهن و هوش کودکان وظیفه والدین متعهد به تضمین آینده‌ای موفق برای فرزندان است

به گزارش ایلام بیست، «زهرا مرادپور»، اظهار کرد: کتاب «می‌خواهم نابغه شوم» به عنوان موجزترین کتاب دربارەی نبوغ کودکان می‌تواند در تقویت ذهن کودکان توسط والدین مثمر ثمر باشد.

وی با اشاره به اینکه با بکار بستن راهکارهای علمی مناسب، می‌توانیم بهره هوشی کودکانمان را ارتقا دهیم و از آنان نابغه بسازیم؟! افزود: مهم‌ترین موضوع، نشان دادن مسیر به کودکان است چرا که آنها قابلیت نابغه شدن را دارند. کافیست با افزایش آگاهی خود، این امکان را برای آنان ایجاد کنیم .

این روانشناس بالینی با بیان اینکه بسیار خوشحالیم که برای آینده فرزند خود اهمیت قائلید و مطالعه این سطور نشان دهنده این اهمیت در نزد شماست، عنوان کرد: این مجموعه مبحثی است بر مبنای مستندات علمی و تجربی، جهت آگاه‌سازی والدین، کودکان و نوجوانان و همچنین معلمان ارجمند مقاطع پیش‌دبستان و ابتدایی در خصوص مباحث ذهن و هوش کودکان و توصیه برای بکارگیری راهکارهای علمی نوین تقویت ذهن و هوش به منظور ارتقاء صحیح ذهن و هوش آنها، با این رویکرد که با داشتن آگاهی‌های لازم و بکارگیری روش‌های صحیح بی شک می‌توانیم از کودکان امروز نوابغ فردا را بسازیم.

 

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.