96/4/19
تعداد نظرات:0
11:04
شماره مطلب:139641927193
-A A +A

سردار نقدی: خلاف واقع در روایات نگوییم/اجازه دهیم مخاطبین با خاص ترین جلوه شهدا آشنا شوند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه باید آثار فرهنگی راهیان نور در رفتارها و بینش مردم دیده شود گفت: اجازه دهید مخاطبین با خاص ترین جلوه شهدا ارتباط برقرار کنند و خلاف واقع در روایات نگوییم.

به گزارش بیست، سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش تجلی اخلاص گفت: باید آثار و برکات این حرکت بزرگ فرهنگی (راهیان نور) در جامعه رویت شود و در رفتارهای مردم گرایشها بینشهای مردم دیده شود.

 

وی با بیان اینکه مساله این است که آیا تحول روحی در مخاطب پدید آمده صددرصد است یا خیر گفت: باید این تحول روحی در مخاطب به شکل صددرصد شکل بگیرد و اجازه دهیم مخاطبین با خاص ترین جلوه شهدا ارتباط برقرار کنند و خلاف واقع و ریاکاری در روایات نگوییم.

 

سردار نقدی با اشاره به بیدارشدن مخاطبان در جریان سفر راهیان نور خاطرنشان کرد: دیداری و برانگیختگی نهایت کار نیست علمای تربیتی بر این باورند که بیداری را نقطه شروع تربیتی و آغاز تربیت شدن می دانند و پایان کار نیست.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: بدون شک شهدا اثربخش ترین جلوه ها برای بیداری هستند همانگونه که امام (ره) فرمودند محرم و سفر اسلام را زنده نگه داشته است باید پس از این بیداری برای ادامه تربیت برنامه داشته باشیم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.